top of page
Szukaj

BALET DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zaktualizowano: 17 sie 2022

REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/23


ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI I MŁODZIEŻ OD LAT 3 DO LAT 17, KTÓRE KOCHAJĄ TANIEC I MARZĄ O MAGICZNYM ŚWIECIE BALETU.


Rekrutacja odbędzie się 10 września, sala 119 w Centrum Kultury Muza.

Prosimy o wypełnienie i wysłanie do Nas formularza zgłoszeniowego. Koniecznie proszę wpisać imię, nazwisko oraz wiek dziecka. Drogą mailową lub esemesem zostaniecie Państwo poinformowani o godzinie lekcji próbnej kwalifikującej do odpowiedniej klasy. Po lekcji odbędzie się zebranie z rodzicami przyszłych uczniów. (Wszystkie lekcje odbędą się między godziną 12:00 a 15:00)

Zapraszamy serdecznie do grona Studia Tańca Carmen.

Wypełnij formularz na stronie www.stcarmen.com, wystarczy kliknąć w link zapisz sięDrodzy Rodzice:

Balet jak żaden inny rodzaj tańca uczy płynności ruchów, zręczności, wdzięku, wpływa na poprawienie koncentracji i samodyscypliny, pomaga rozwijać harmonijną koordynację ruchową, zachęca do inwencji twórczej. Dzieciom dynamicznym pozwala na rozładowanie energii, a tym zamkniętym w sobie na pokonanie swej nieśmiałości, motywuje do współdziałania w grupie, uwrażliwia na sztukę, a szczególnie na muzykę, wprowadza w świat piękna, świat sceny i kulis, świat magii…

Taniec Klasyczny jest wyjściowym punktem każdej techniki. Nie ważne czy kochasz Hip Hop, Flamenco, Taniec Towarzyski. To zbiór pewnych zasad, które każdy stosuje u siebie w miarę możliwości swojego ciała.

Oprócz zajęć z klasyki, nasi uczniowie będą mieli lekcje z innych technik jak: taniec współczesny, flamenco, pilates, rozciąganie, taniec charakterystyczny.

Zapewniamy naszym uczniom cykliczne zajęcia i warsztaty z uznanymi tancerzami i pedagogami Wrocławskiej Akademi Baletu Paulą i Anatolem Ivanov.

Swoje umiejętności dzieci i młodzież zaprezentują na koncercie zwieńczającym całoroczną pracę, a także biorąc udział w konkursach i spektaklach baletowych.bottom of page