top of page

BALET
DLA DZIECI

273308D2-6C07-461C-A3DC-0F735ECE04CD.jpg

Drodzy Rodzice:

Zapraszamy wszystkie dzieci od lat 3 do lat 17, które kochają taniec i marzą o magicznym świecie baletu.

Balet jak żaden inny rodzaj tańca uczy płynności ruchów, zręczności, wdzięku, wpływa na poprawienie koncentracji i samodyscypliny, pomaga rozwijać harmonijną koordynację ruchową, zachęca do inwencji twórczej.  Dzieciom dynamicznym pozwala na rozładowanie energii, a tym zamkniętym w sobie na pokonanie swej nieśmiałości, motywuje do współdziałania w grupie, uwrażliwia na sztukę, a szczególnie na muzykę, wprowadza w świat piękna, świat sceny i kulis, świat magii…

 

Taniec Klasyczny jest wyjściowym punktem każdej techniki. Nie ważne czy kochasz Hip Hop, Flamenco, Taniec Towarzyski. To zbiór pewnych zasad, które każdy stosuje u siebie w miarę możliwości swojego ciała. 

 

Oprócz zajęć z klasyki, nasi uczniowie będą mieli lekcje z innych technik jak: taniec współczesny, flamenco, pilates, rozciąganie, taniec charakterystyczny.

Zapewniamy naszym uczniom cykliczne zajęcia i warsztaty z uznanymi tancerzami i pedagogami Wrocławskiej Akademi Baletu Palą i Anatolem Ivanov.

Swoje umiejętności dzieci i młodzież zaprezentują na koncercie zwieńczającym całoroczną pracę, a także biorąc udział w konkursach.

Rekrutacja odbędzie się 10 września, sala 119 w Centrum Kultury Muza.

Prosimy o wypełnienie i wysłanie do Nas formularza zgłoszeniowego.
Koniecznie proszę wpisać imię, nazwisko oraz wiek dziecka. Drogą mailową lub esemesem zostaniecie Państwo poinformowani o godzinie lekcji próbnej kwalifikującej do odpowiedniej klasy. Po lekcji odbędzie się zebranie z rodzicami przyszłych uczniów.

(Wszystkie lekcje odbędą się między godziną 12:00 a 15:00)

Zapraszamy serdecznie do grona Studia Tańca Carmen.

Wypełnij formularz

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia! Drogą mailową lub esemesem zostaniecie Państwo poinformowani o godzinie lekcji próbnej kwalifikującej do odpowiedniej klasy.

bottom of page