top of page
Szukaj

Tańcz w wakacje!

Zapraszamy na lipiec pełen tańca. Możesz spróbować swoich sił w różnych stylach, poszerzając swoje horyzonty taneczne. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym tancerzem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, lipiec to doskonały moment, aby zgłębić swoją pasję i rozwijać umiejętności taneczne. Dołącz do nas i pozwól, aby lipiec napełnił Cię radością tańca!


Fundamentals Belly Dance:

To będą zajęcia poświęcone podstawom tańca brzucha zarówno dla początkujących jak i bardziej  zaawansowanych tancerzy, którzy chcą odświeżyć ważne podstawowe pojęcia. Dobre podstawy to  fundament pięknego tańca. Taniec brzucha został stworzony dla kobiet. Pozwala na odkrycie samej  siebie, pokonanie barier własnego ciała, zaakceptowanie własnej figury. Kobieta tańcząca Belly  Dance może pokochać siebie na nowo i uwierzyć w to, że w każdym wieku można zrobić coś dla  siebie. Dużym atutem tańca orientalnego jest to, że tańcząc wzmacniamy mięśnie brzucha, miednicy i  całego ciała.  


Bachata Lejdis:

Bachata Lejdis to zajęcia solo dla Pań pozwalające na wyrażenie swojej kobiecości w sposób pełen  wdzięku i ekspresji. Charakteryzuje się prostym rytmem rozliczanym na 4, a krok podstawowy jest  wyjątkowo nieskomplikowany i polega głównie na przemieszczaniu się na boki oraz do przodu i do  tyłu. Na zajęciach nabieramy świadomości własnego ciała, uczymy się ruchu rąk i bioder, aby uzyskać więcej pewności siebie oraz swobody w tańcu. 


Kizomba Lejdis:

Ten afrykański styl taneczny wyróżnia wyjątkowość w poruszaniu biodrami i niskim tempie.  Charakterystyczne dla niego są płynne ruchy i zmysłowa muzyka. Ruchy biodrami są tu kluczowe, a  ćwiczenia izolacji ciała pomogą Ci osiągnąć płynność w tańcu.  


Power Belly Dance:

To jeden z najskuteczniejszych treningów wzmacniających mięśnie tułowia i brzucha. Połączymy elementy tańca brzucha z ćwiczeniami dla wzmocnienia całego ciała.  


Intro Tango Flamenco:

Wprowadzenie do podstawowej techniki Flamenco na poziomie podstawowym i  średniozaawansowanym, nauczymy się wyznaczać rytm w tańcu, poznamy podstawy i różne wariacje  tego ognistego tańca, mówi się że jeśli potrafisz zatańczyć Flamenco, to poradzisz sobie z każdym  tańcem i każdym problemem. 


Belly Bachata:

Nauczymy się prostej choreografii w której połączymy Bachatę z Belly Dance. Nauczymy się podstaw  dwóch bardzo kobiecych styli tanecznych. 


Tahitian Dance:

Marzysz o tym aby wpiąć kwiat we włosy i zatańczyć na plaży? 

Zapisz się na zajęcia tańca tahitańskiego. Nauczymy się podstawowych i popularnych ruchów bioder,  co jest teź świetnym treningiem, będziemy łączyć ekscytujące elementy w kombinacje taneczne. 


Technika tańca klasycznego:

Taniec klasyczny to fundament każdego tańca. Są to też wspaniałe zajęcia jeśli szukasz alternatywy dla  treningu fitness. Taniec klasyczny powinien być treningiem dla tancerza każdego innego stylu. Powolutku będziemy zagłębiać się w tańcu klasycznym przełamując własne bariery, spełniając swoje  baletowe marzenia a opanowanie figur sprawi nam wiele satysfakcji. 


Technika tańca współczesnego:

Taniec współczesny jest mieszaniną wielu tańców jak na przykład: taniec nowoczesny, taniec jazzowy  a nawet niektóre z tańców towarzyskich. Jednak głównym źródłem tego tańca jest taniec klasyczny,  jednak mimo tak bliskiej więzi z baletem, taniec współczesny powstał jako całkowicie inny taniec w  którym mniej jest ważną technika i triki, w przeciwieństwie do uczuć i emocji tancerza. 


Cardio Belly Dance:

Będziemy realizować cele Cardio fitness dzięki zestawom ćwiczeń Belly Dance.


Stretch and reset full body:

Będziemy rozciągać i rozluźniać swoje ciało aby zlikwidować skutki wadliwych postaw które nosimy w  ciągu dnia, ćwiczenia sprawią, że ciało będzie bardziej elastyczne.  

Kizomba dla kobiet to nie tylko nauka techniki i figur, ale także sposób na  poznanie swojego ciała i poprawienie sylwetki. Ruchy biodrami są tutaj  kluczowe, a regularne ćwiczenia izolacji ciała i zakresu ruchu pomogą Ci w  osiągnięciu płynności w tańcu. Dodatkowo, podczas tych zajęć skupisz się na  pracy nad swoim rytmem i poczujesz się bardziej pewnie i komfortowo na  parkiecie. 
Comentarios


bottom of page